Wizyt: 76,059,682
Podpisów: 2,424,472
Dokument Nr 10964
24.11.2014

NARODOWY PROGRAM KARMIENIA NATURALNEGO


Podpisy za petycją: 3,676 (3,148)
przeciw: 51 (34)
     Liczba wszystkich podpisow PRZECIW:
     Liczba podpisow zweryfikowanych:
51
( 34 )
Nr. podpisu Imie, Nazwisko Lokalizacja Krótki komentarz
 51 Diana Zięba Będzin Każda matka powinna mieć wybór w jaki sposób chce karmić swoje dziecko.
( 50 ) Maria Gawęda Rokietnica Naprawdę są w tym państwie duzo ważniejsze rzeczy do objęcia programem
( 49 ) Aleksandra Olesiejuk Płock Nie żyjemy w państwie totalitarnym. Piersi kobiety są jej własnością, a nie dziecka i tylko kobieta decyduje komu je pokauje i pozwala dotykać.
 48 Kamila Bejnar Wrocław
 47 Marie Jasionowska Warszawa Jestem za tym,żeby każdy robił to na co ma ochotę. Jak chce karmić piersią to niech karmi, jak nie chce to nie zmuszajmy kobiety. To intymna strefa.
 46 Anna Sito Kraków Osoby, które są przeciw petycji nie przeczytały jej treści. Uwzględnienie postulatów jest w interesie każdej matki, jej dzieci i przyszłych pokoleń.
 45 Katarzyna Thielking Bydgoszcz kujawsko-pomorskie Akcja może i chce dobrze, ale argumenty tej petycji powalają mnie. Ja moją dwójkę karmiłam m-c piersią a potem mm i są zdrowsi od niejednego kp
( 44 ) Anna Kowalkiewicz Mazowieckie To chore, nie są potrzebne tego typu akcje, wystarczy zachować zdrowy rozsądek, a nie paradować po ulicy z wymionami na wierzchu.
 43 Beata Kohnke Gdańsk To indywidualna sprawa czy kobieta chce I czy może karmić
( 42 ) Karolina Kiembłowska Warszawa / Mazowieckie
( 41 ) Magda Kruk Opole
 40 maria fornol nowa schodnia / opolskie Kazda mama ma prawo wyboru! Kto chce karmi MM kto chce to KP i takie petycje sa dla mnie dziwne i szkalujace mamy karmiace MM.
( 39 ) Karolina Fidkowska Opole
( 38 ) Marlena Płuciennik Opole, opolskie
( 37 ) Marta Sacher opole Jak można obrażać dzieci karmione m?! Jakim prawem ktoś chce decydować o moich cycach?
 36 Barbara Hordyńska Opole Karmię piersią już 15 miesięcy ale nie podoba mi się jak przez pryzmat tej petycji są postrzegane matki karmiące swoje dzieci mm.
( 35 ) Dorota Wijas Opole/Opolskie Jak można powiedzieć że dziecko karmione mieszanką jest niesprawne intelektualnie, to obrzydliwe i obrażające. Każdy ma prawo do własnych wyborów.
( 34 ) Jagoda Wypyszyńska - Cieszkowska Warszawa
 33 Tomasz Marszałek 64-100 Leszno, ul. Studzienna
 32 Karolina Trzeciak Kraków Mamy które nie karmią naturalnie są potępiane na każdym kroku, bez względu na przyczynę ich decyzji. Każdy powinien mieć prawo wyboru!
( 31 ) karolina gołąb kraków Robię co chce
( 30 ) Jusatyna Płońska Warszawa
( 29 ) Magdalena Wdowiak-Banach Poznań Nie popieram tej petycji, ograniczanie wolności kobiety! Każda Matka powinna mieć prawo wyboru i zdecydować w jaki sposób chce karmić swoje dziecko.
( 28 ) Piotr Jaszczur Piaseczno Co z wolnością? Co z myśleniem? Niedługo wszystko będzie obwarowane prawami, instrukcjami, procedurami czy innymi regulaminami.
( 27 ) Sandra Medyk Gdańsk Nie popieram tej petycji. To jest chore.
( 26 ) Maciej Dębski
( 25 ) Justyna Łapińska Gdańsk Najważniejszy jest zdrowy rozsądek. A wybór formy karmienia to osobista sprawa, Każdej mamie należy się szacunek. STOP terrorowi laktacyjnemu.
( 24 ) Piotr Ziraldo Kraków Nie ma nic bardziej naturalnego dla człowieka niż sranie i szczanie. A jednak nikt nie proponuje, żeby można było dokonywać tych czynności publicznie.
 23 Karolina Nowosielska Konstantynów Łódzki
( 22 ) Anna Szczepańska Żelechów/Mazowieckie I potem co? - Po porodzie kobieta która nie chce karmic piersia będzie terroryzowana przez personel ze ma karmić i kropka. Najlepiej to do 18-tki
( 21 ) Anna Kaczmarek Kalisz
 20 Kamila Meżykowska Tczew to głupie zeby takie rzeczy robuić, nie można nikogo do niczego zmuszać
( 19 ) Karolina Waszut Koniaków 784 Matka powinna mieć wybór, jeśli nie chce nie karmi może ma powody albo uraz. To już jest przesada nie da się zmusić.
 18 Weronika Woźniak obryta Moim zdaniem każda mama ma prawo wyboru czym chce karmić swoje dziecko. Nie macie prawa nikogo zmuszać do karmienia piersią.
( 17 ) Aleksandra Gromadowska Małopolskie
 16 Karolina Jasińska Tychy Jak najbardziej popieram karmienie piersią, ale po co od razu taka petycja. Jestem jedną z tych mam, które z powodu stanu zdrowia nie mogą karmić.
( 15 ) Agnieszka Piłat Gdańsk Są dużo ważniejsze potrzeby wydatkowania pieniędzy z budżetu, chociażby przesiewowe badanie usg niemowląt.
( 14 ) Małgorzata Królak Bydgoszcz
 13 Pamela Banaszczyk Gdansk
( 12 ) Renata Czarcińska Lubin Jestem za tym, żeby nie wprowadzać karmienia piersią na siłę. Decyzja powinna należeć do matki,
( 11 ) Joanna Bonowicz-Rumińska Oborniki Możliwość wyboru jest miarą wolności.
( 10 ) Katarzyna Kokoszka Warszawa
 9 Karolina Markiewicz Wrocław/ Dolny Śląsk każdy ma prawo do wybóru sposobu karmienia... MATKI MM nie są gorszymi matkami!
( 8 ) Matka Karmiąca Kraków nie zgadzam się ze "standaryzowaniem karmienia"
( 7 ) Agnieszka Szafrańska Powinno się pomagać kobietom które karmią i ktore chcą karmić, ale nie można komus mowić co ma robić. To jest każdego sprawa indywidualna.
( 6 ) Patrycja Kowalska Bydgoszcz Każda kobieta ma prawo wyboru jak długo i czy wgl będzie karmić piersią! Petycja zbędna ;)
( 5 ) Joanna Czajkowska Mikołów
( 4 ) klaudia pobłocka Terrorystko laktacyjna, założycielko petycji. Nie zaglądaj do czyjegoś stanika...
( 3 ) Kaja Bajowska Rzeszow
 2 Ewa Harassek Popieram karmienie piersią, jednak nie widzę potrzeby wdrażania takiego programu. Uważam, że każda mama powinna samodzielnie podjąć decyzję.

1 |  2
       

Login autora

Szukaj

Petycje.pl - logo © 2004 - 2018 Petycje.pl