Wizyt: 75,464,004
Podpisów: 2,423,872
Dokument Nr 6148
Warszawa 15.12.2010

Najwyższy wymiar kary dla bandytów z Lipnicy, którzy urwali psu głowę


Podpisy za petycją: 65,257 (40,631)
przeciw: 115 (44)

Do:
Sąd Rejonowy w Nowym Targu

Prokurator rejonowy p. Józef Palenik
ul. Ludźmierska 29, Nowy Targ
18 2612601
sekretariatprezesa@nowytarg.sr.gov.pl


Zwracamy się z prośbą o wymierzenie najwyższego możliwego wymiaru kary Piotrowi B., Piotrowi K. oraz Krzysztofowi T. z
Lipnicy, którzy "dla zabawy" przywiązali psa do samochodu i ciągnęli za sobą aż odpadła mu głowa.
Prawa zwierząt są w Polsce traktowane marginalnie i właśnie z tego powodu pozbawieni ludzkich odruchów zwyrodnialcy
czują się bezkarnie.
Okrucieństwo, jakim wykazali się sprawcy, jest tak nieprawdopodobne, że nie ma dla niego usprawiedliwienia.
Ich młody wiek czy ewentualna dobra opinia nie mogą stanowić okoliczności łagodzących ponieważ jest to przykład
wyjątkowego bestialstwa.
Prosimy o karę pozbawienia wolności bez zawieszenia i najwyższą możliwą grzywnę bo tylko taka będzie adekwatna do tego,
co zrobili.

Niżej podpisany/a:
Katarzyna Werczyńska
01-174 Warszawa
autor6148@petycje.pl

  Wasze komentarze / opinie ( 1492 )

Tematycznie (Kaska)
03-12-2014 ( odpowiedz )
Wszystkich podpisujących się przeciw petycji, którzy piszą że trzeba pomagać ludziom a nie zwierzętom, odsyłam do stron fundacji itp. , nie zaśmiecajcie netu swoimi mało ambitnymi komentarzami.
Miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt!!!!!!!!!!!!! (Małgosia )
29-07-2014 ( odpowiedz )
Osoby przeciwko tej petycji są żałosne. Jeśli ktoś nie lubi zwierząt, albo jest mu obojętne czy zwierzaka obdzierają właśnie ze skóry to niech przynajmniej skuli ryj albo idzie się pochlastać.
Pani/pan Chłodnym okiem ( Mariella )
25-07-2014 ( odpowiedz )
Proszę nie wycierać sobie buzi aktywnością ludzi działających na rzecz praw zwierząt i jeśli autor/ka komentarza odczuwa potrzebę radze ruszyć 4 litery i zadziałać na rzecz krzywdzonych ludzi!
Podpisz petycje (Petycja)
30-06-2014 ( odpowiedz )
http://www.petycje.pl/petycja/10648/ŻĄdamy_dymisji_rzĄdu.html
jak można być przeciw tej petycji (agata)
22-05-2014 ( odpowiedz )
ci co są przeciw to także zwyrodnialcy,nawet nie czytam waszych komentarzy,bo chyba szlak by mnie trafił,a mam tu jeszcze sporo do zrobienia,kara śmierci dla morderców zwierząt!!!!!!!!!!!!
STOP ZWYRODNIALSTWU!!!!!!!!!! STOP ( CZIKA )
17-05-2014 ( odpowiedz )
STOP ZWYRODNIALSTWU! KARAĆ KARAĆ KARAĆ I TO DOTKLIWIE! NIECH SIEDZĄ W WIĘZIENIU, PŁACĄ NA SCHRONISKA I MAJĄ DOŻYWOTNI ZAKAZ POSIADANIA ZWIERZĄT!!!
pomagam (agata)
24-02-2014 ( odpowiedz )
a ja tam podpisuję petycję,wysyłam smsy na fundacje,pomagam koniom i psom i innym zwierzętom,bo jak powiedział Einstein człowiek będzie żył dopóty.dopóki będzie żyła ostatnia pszczoła,etc
pomóżmy Borysowi (natasza)
14-02-2014 ( odpowiedz )
kupmy tapetę,wysyłając sms o treści BORYS pod 74567,to fundacja Centaurus,pomagajmy skrzywdzonym zwierzętom ,podopiecznym Centaurusa,czy Pegasusa,Viwa,czy Stworzenia Pana Smolenia,miłośnicy zwierząt
a teraz jeszcze BORYS (natasza)
14-02-2014 ( odpowiedz )
DOSTAŁAM SMSA OD CENTAURUSA,ŻEBY KUPIĆ TAPETĘ,NA LECZENIE BORYSA,PIESKA,WYRZUCONEGO PRZEZ WŁAŚCICIELA DO SĄSIADA,PRZEZ PŁOT,LUDZIE KIEDY TO SIĘ ZMIENI,KIEDY PRZESTANIECIE MALTRETOWAĆ ZWIERZETA??!!!!!!
LUDZIE WERYFIKACJA MUSI BYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Agata)
31-01-2014 ( odpowiedz )
LUDZIE SPRAWDZAJCIE,WERYFIKUJCIE SWE PODPISY,CO Z TEGO,ŻE NASZYCH GŁOSÓW W TEJ CZYINNEJ SPRAWIE JEST TAK DUŻO,JEŚLI SĄ ONE NIE POTWIERDZONE,WERYFIKUJCIE MAILE,KTÓRE PRZYCHODZĄ DO WAS OD WWW.PETYCJE.PL
POMÓŻMY PIESKOWI O IMIENIU TOBI (NATASZA)
31-01-2014 ( odpowiedz )
TOBI JEST NIEWIDOMY I PORZUCONY PRZEZ WŁAŚCICIELA,POMÓŻMY GO LECZYĆ WYSYŁAJĄC SMSA POD 74567 W TREŚĆ WPISUJĄC TOBI,INFORMACJE NA WWW.CENTAURUS.ORG.PL,ZWIERZĄTKOM NAPRAWDĘ WARTO POMÓC.
POMAGAJMY PSOM (NATASZA)
28-01-2014 ( odpowiedz )
POMÓŻMY ZBIERAĆ PIENIĄDZE NA BANERY DLA PSIAKÓW ZE SCHRONISKA - WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA STRONIE KARMIMY PSIAKI CODZIENNIE,MOŻNA TEŻ SIĘ ZAREJESTROWAĆ I DZIĘKI REKLAMOM KARMIĆ WYBRANEGO,DOWOLNEGO PSIAKA!!
POMAGAJMY PSOM (NATASZA)
28-01-2014 ( odpowiedz )
POMÓŻMY ZBIERAĆ PIENIĄDZE NA BANERY DLA PSIAKÓW ZE SCHRONISKA - WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA STRONIE KARMIMY PSIAKI CODZIENNIE,MOŻNA TEŻ SIĘ ZAREJESTROWAĆ I DZIĘKI REKLAMOM KARMIĆ WYBRANEGO,DOWOLNEGO PSIAKA!!
pomagajmy (NATASZA)
31-12-2013 ( odpowiedz )
Mam prośbę do wszystkich pomagajmy,jeśli tylko możemy RATOWAĆ ZWIERZĘTA,MOŻNA WPŁACAĆ DROBNE KWOTY NA CENTAURUS LUB WYSYŁAĆ SMSY,JA TO ROBIĘ,ALE ŻEBY NAPRAWDĘ POMÓC,MUSI BYĆ NAS WIĘCEJ!!
Bestialstwo ( Jasmijn11 )
17-12-2013 ( odpowiedz )
Ze sprawcami powinno zrobić się dokładnie to samo co z tym psem.Byłaby to najbardziej odpowiednia kara.Niestety niemożliwa do zrealizowania.A szkoda.
Podpisz petycje (Petycja)
20-11-2013 ( odpowiedz )
http://www.petycje.pl/petycja/10102/wniosek_o_odwolanie_rzsdu.html
Żal (Resel)
06-08-2013 ( odpowiedz )
Żal mi Polski ludzie biorą tę sprawę chyba jako jakiś żart. Zobaczcie na komentarze przeciw żal mi tych ludzi, jakieś bahory bawią się w dorosłych cholera jasna nawet w sprawiedliwości w Polsce nie ma
krus (ania)
09-07-2013 ( odpowiedz )
To ważna sprawa ale dlaczego nikt nie zrobi petycji w sprawie Krusu? Setki tysiecy ludzi/miliony płacą ok 280 zł kwartalnie i to czysta fikcja bo często nie maja ani kury i nie uprawiają ziemi, ale emerytura bedzie prawdziwa. Krus mogliby płacić ci co rzeczywiście uprawiają ziemię i łatwo to sprawdzić. dlaczego granica administracjyjna między wsią i miastem jest przywilejem dla tych ze wsi? Wystarczy że mają ar ziemi i mogą płacić kRUS! Protestuję w imieniu mieszkańców miast! ZUS plajtuje, ale Krus to czysty rozbój!
Poćwiartować gnidę (na żywca), a padlinę rozpuścić w kwasie (c00ba)
03-04-2013 ( odpowiedz )
Dla takiego ludzkiego kału (nie człowieka) nie powinno być litości - w normalnym kraju i przy normalnym prawie powinno się gnidę uśmiercić - oczywiście bez prawa do uczciwego procesu, a już tym bardziej bez prawa do obrony ! Każda taka ludzka gnida powinna być likwidowana !
!!!! (ktoś)
19-12-2012 ( odpowiedz )
Zrobić z nimi tak samo przywiazac i niech biegna a jak opadna z sil to niech im glowa odleci!
Po prostu - 3 psychole ( Beata )
07-07-2012 ( odpowiedz )
LUDZKIE POTWORY O USZKODZONYM (ROZLEGLE) MÓZGU. DZISIAJ - ICH OFIARĄ JEST BIEDNY PIESEK, JUTRO - BĘDĄ ZNĘCAĆ SIĘ NAD DZIEĆMI. PYTANIE - CZY SPOŁECZEŃSTWO CHCE, ABY SKRZYWIONE GENY DEGENERATÓW ROZPRZESTRZENIAŁY SIĘ NA ŚWIECIE ? :-/
odpowiedź na komentarz Anglika "greeneyed_prin" (chłodnymOkiem)
01-06-2012 ( odpowiedz )
Defekt logicznego myślenia może być skutkiem telewizyjnego odmóżdżenia. Przecież jedno drugiego nie wyklucza. Można należeć do ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny i być człowiekiem zaniepokojonym problemami gnębionych, krzywdzonych ludzi i stawać w obronie mordowanych nienarodzonych dzieci. Wskazówka, że mam działać sam w tej sprawie jest kolejnym przykładem skutków medialnego prania mózgów.
odpowiedź na komentarz poprzednika... ( greeneyed_prin )
01-06-2012 ( odpowiedz )
Skoro tak bardzo trapią Cię problemy gnębionych, krzywdzonych ludzi czy zabijanie nienarodzonych dzieci to sam działaj w tej sprawie, a ludzie którym los zwierząt nie jest obojętny niech robią swoje.
aktywni obrońcy zwierząt, czy dostrzegacie problemy ludzi (chłodnymOkiem)
31-05-2012 ( odpowiedz )
Zdumiewa mnie wielkość zaangażowania obywateli w sprawie psa i dwóch psychopatycznych osobników, a niska aktywność tych energicznych ludzi w tematach dotyczących spraw ludzi. Przechodzą obojętni wobec maltretowania i krzywdzenia ludzi, niesprawiedliwych wyroków sądowych, ba wobec zabijania nienarodzonych dzieci. Odkrywają że mają głos w marginesowej sprawie psa. Że pies się sam nie obroni? Nienarodzone dziecko też się samo nie obroni. Moim zdaniem jest to przejaw odmóżdżenia w wyniku bezkrytycznego łykania programów TV, szczególnie szkodliwe są TVN i POLSAT.
Podpisz petycje (NIE DLA ACTA)
01-02-2012 ( odpowiedz )
http://www.petycje.pl/petycja/8381/stop_acta.html
Zwierzęta (Marko)
10-01-2012 ( odpowiedz )
To nie pierwszy przypadek maltretowania zwierząt, ale tak dalej być nie może. Domagam się wymierzenia jak najwyższej kary tym zwyrodnialcom, jako przykładu i przestrogi dla innych.
SEDZIOWIE UKRÓCENIE BESTIALSTWA JEST TYLKO W WASZYCH REKACH! ( gramiada )
09-01-2012 ( odpowiedz )
PRAWY I MĄDRY SĘDZIA I ADEKWATNY NAJWYŻSZY WYMIAR KARY W TYM PRZYPADKU TO DOBRO CAŁEGO NARODU NIE TYLKO ZWIERZĄT!!!! NASTĘPNYM RAZEM TAK BESTIE ZROBIĄ Z CZŁOWIEKIEM! TYLKO SUROWY SPRAWIEDLIWY WYROK!
ZOSTAWCIE ZWIERZĘTA W SPOKOJU! (ukryty)
05-01-2012 ( odpowiedz )
dlaczego wy wszyscy tak się uwzieliście na te bezbronne zwierzęta? czy one wam coś zrobiły?zachęcam wszystkich do podpisania petycji przeciwko masowemu mordowaniu psów na ukrainie gdy przeczytacie tę petycję to może choć trochę pomyślicie co te wszystkie zwierzęta czują pamiętajcie ONE TEŻ ŻYJĄ MAJĄ UCZUCIA!
Jak do takiego czegoś mogło dojść ! ! !:( (poor animal)
02-12-2011 ( odpowiedz )
to jacyś psyhopaci! co im to dało!zabicie w tak okrutny sposób niewinnego zwierzęcia !! nie rozumiem miec przyjemnośc z cierpienia psiaka ! w Polsce powinny być stanowczo wyższe kary dla takich ludzi!
Czy aby nie przesadzacie? (orr4)
01-12-2011 ( odpowiedz )
Potępiam wszelkie okrucieństwo wobec zwierząt, ale widząc komentarze tych którzy chcieliby śmierci tych durni, którzy bezmyślnie zabili tego psa, to chcę zadać im pytanie : czy aby nie przesadzacie?
prawo (wya)
04-11-2011 ( odpowiedz )
Obowiązujące w Polsce obecne prawo związane ze zwierzętami to jedna wielka kpina. Te prawo powinno być zdecydowanie zaostrzone,ktoś musi stanąć w obronie tych bezbronnych stworzeń!
kara (ika)
16-10-2011 ( odpowiedz )
sama założyłabym im pętlę i pociągnęła za samochodem,kara i to duża dla zwyrodnialców.
zwyrodnialcy (k m)
04-10-2011 ( odpowiedz )
Ukarać tak, żeby nigdy więcej nic podobnego nie przyszło im do tych pustych głów. Przydałaby się kara oko za oko... może inni imbecyle powstrzymaliby się przed takimi czynami.
to okrutne (Nes)
17-09-2011 ( odpowiedz )
jak ktoś mógł coś takiego zrobić?
;'((( (Klaudia)
12-07-2011 ( odpowiedz )
W naszym kraju powinni zrobić policje do spraw zwierząt. To co sie dzieje w naszym kraju jest niewyobrażalnym świństwem a ci ludzie powinni mieć taką karę jak za zabicie człowieka. Zwierzęta też czują
Kara (Oliwia)
30-06-2011 ( odpowiedz )
Ja to popieram według mnie powinni dostać nawet 3 lata i dwa w zawieszeniu ! Biedny pies !
niieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee (p******one downy)
27-06-2011 ( odpowiedz )
takim sukinsynom powinno sie urywac glowy ale najpierw torturowac 5 lat
WYROK ( arturo )
03-06-2011 ( odpowiedz )
http://www.strazdlazwierzat.com.pl/aktualnosci/10-miesiecy-wiezienia-za-urwanie-glowy-psu/
      Ten wyrok... (n_n)
15-07-2011 ( odpowiedz )      
... TO JAKAŚ KPINA !!!
Pomysł (żalerski)
02-06-2011 ( odpowiedz )
Powinno się tych sk***ysynów zbiczować i zrobić to co prusy z św.Wojciechem
znęcanie się nad jakimkolwiek zwierzęciem ... (marjol)
31-05-2011 ( odpowiedz )
Powinno być karane od 2,5 roku pracy w kamieniołomach .

1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 | ... Next >


Powyższy dokument został napisany i opublikowany przez Katarzyna Werczyńska. Petycje.pl i ich administrator, nie maja żadnego wpływu na treść tego dokumentu. Jeśli uważasz, że powyższy dokument narusza zasady regulaminu serwisu, prosimy o powiadomienie regulamin@petycje.pl.

Login autora

Szukaj

Petycje.pl - logo © 2004 - 2018 Petycje.pl